9 Eylül 2011 Cuma

o gün,bu gündür....son zamanlarda hemen hemen her yazımda bolca bahsettiğim tayinimiz salı günü belli oldu,tahminlerimizde hiç
 şaşırmadık....


URFA/CEYLANPINAR....


söylecek tek sözüm,


konuşacak hiç lafım yok....


kelimelerin bittiği yerdeyim,yerdeyiz....annemden ayrılmak çok zor olacak tabiki onun içinde benden ve torunundan ayrılmak....


uzun zaman yazmayı düşünmüyorum,en azından bu buhran dönemini atlatana kadar....

12 yorum:

 1. Herşeyin hayırlısı olsun,üzme kendini. Hemen dön yeni yazılarını bekliyorum..

  YanıtlaSil
 2. umarım çabuk atlatırsınız bu dönemi sevgiler..

  YanıtlaSil
 3. Hayırlısı olsun,kendinizi üzmeyin.Annenizden ayrılmak evet çok üzücektir sizi ve onu.Umarım sık sık birbirinize gidip gelirsiniz hasretinizi giderirsiniz.Sağlık olsun da hepsi hallolur.
  İnşallah orası size uğur getirir ve hiç ummadığınız güzelliklerle karşılaşırsınız.Hayat bu belli olmaz.İçinizi ferah tutun ..

  YanıtlaSil
 4. Her seyin hayirlisi hemen uzme kendini.Tadini cikarmaya calis cok guzel olsun her sey

  YanıtlaSil
 5. belki hakkınızda hayırlısı böyledir,desem kızacaksın bana biliyorum(çünkü ben öyle oluyorum,çok üzüldüğümde veya gerildiğimde)ama bilemeyiz ki.
  Umarım herşet güzel olur,arada annen sana gelir belki.
  üzülme yaa.
  ''Görelim mevla neyler,neylerse güzel eyler''Seni öpy ,Selamlar

  YanıtlaSil
 6. ilk bakışta kötü gibi görünse de bir süre sonra ordan başka bir yere tayin çıkıp gittiğinde ne güzel günlerim geçti urfada diye düşüneceksin emin ol..ben de ilk görev yerim olan siirte gittiğimde hayal kırıklığı vardı,ama şimdi acaba gene gitsek mi diye düşünebiliyorum herşeye rağmen..için ısınacaktır...oranın da ayrı bi tadı güzelliği ve sıcaklığı var...güzel düşün...

  YanıtlaSil
 7. Canım benim, demek ki orda seni bekleyen insanlar, yaşaman gereken güzellikler var. Lütfen sıkma zanını. Geçici bir süre yeni bir hayat yaşayacağın bir yer olarak düşün. Belki de çok seveceksin. Önyargılarını bir süreliğine bir yana bırak ve tadını çıkar. Sen annesin, çocuğun da üzülür senden etkilenir. Bir an önce toparlanıp dönmen dileğiyle...

  YanıtlaSil
 8. Hayırlısı olsun. Belki de yaşamının en güzel anılarını orada yaşayacaksın.

  Ben yıllar önce bir çocuk gelin olarak bir baraj inşaatı için dağ başında kurulan küçük bir şantiyeye gelin gitmiştim. Evet, haritada Antalya sınırları içindeydi ama o günün koşullarında dağ başında 60 metrekarelik bir kulübede yaşamaya gitmiştim sonuçta. İnanın orada çok mutlu oldum. Size de mutluluk, huzurlu bir yaşam diliyorum. İyi haberlerinizi eksik etmeyin ama. Sevgiler, selamlar..

  YanıtlaSil
 9. En azından ailen yanında ya benim gibi tamamen yalnız ve annenden ayrılmak zorunda olsaydın. Eminim herşey güzel olacaktır.

  YanıtlaSil
 10. hiç üzülme aslında. inan bana farklı güzel günleriniz de olacak. hatta ordan ayrıldığınızda buruk bile olacaksın. aileden ayrılmaksa sadece güçlü olmalısın. anne baba özlemi çok ağır gerçekten. ama onlarada değişiklik olur sana gelirler ara sıra, olamaz mı?
  bir benzerini ve kısmen ağırını yaşamıştım. geçti neyseki, senin de geçecek!o yüzden tadını çıkarmaya çalış...
  çok konuştum bu sefer:(

  YanıtlaSil
 11. Hayırlısı olsun. Umarım oradaki günnlerinde herşey kolaylıkla geçer ve çabuk alışırsın

  YanıtlaSil
 12. Light anne ye tamamen katılıyorum ve onu ziyarete hemen gidiyorum.

  Hiiç üzülme, hayat hep fırsatlar sunar insana. Herişte bir hayır vardır.

  Destekçi anne Çiğdem

  YanıtlaSil

yorumlarınız benim için önemlidir, lütfen yorum yapmadan geçmeyin